26 października 2023

Studio projektowania wnętrz Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

ETAP III

Związany jest z przygotowaniem dokumentacji technicznej dla wykonawców. Rysunków zaprojektowanych mebli, wykończeni ścian, podłóg, sufitów podwieszanych, elektryki i hydrauliki. Jednym słowem tego wszystkiego, co potrzebują fachowcy celem zrealizowania projektu zgodnie z wytycznymi.

 

To również etap, gdy planujemy wejście poszczególnych ekip i przybliżony czas oddania inwestycji dla klienta.

Mało tego dokładnie ustalamy, kiedy należy zamówić dany materiał.

 

Jest to niezwykle ważne ponieważ brak materiału na budowie – płytek, armatury łazienkowej, podłóg doprowadza do głównych opóźnień i przesunięcia się terminu oddania prac.

Na to zaś nie możemy sobie pozwolić – terminowość to główny aspekt działania naszego studia projektowania wnętrz Gdańsk.

 

ETAP IV

I zarazem najważniejszy – to prace wykonywane na budowie. Dążymy do tego, żeby przebiegły one nie tylko zgodnie z harmonogramem, ale były również dobrze zsynchronizowane. Po zakończeniu prac wykończeniowych stolarza ma mieć już przygotowane wszystkie korpus i fronty do montażu, szklarz czekać z lustrami itd, a osoba odpowiedzialna za rolety ma pobrane wymiary i czeka na możliwość ich montażu.

 

Każda firma ma swoje harmonogramy i jeżeli wszystko zostanie zaplanowane właściwie i podjęta współpraca z odpowiednimi podmiotami to prace będą przebiegały szybko i sprawnie.

Jeżeli nie masz swoich fachowców, którym najbardziej ufasz to my zorganizujemy pracę ekip zewnętrznych.

 

Razem dążymy do tego samego celu – stworzenia idealne przestrzeni życiowej.

 

Praca nad projektem wnętrza przebiega kilkutorowo. I warto przed przystąpieniem do współpracy zapoznać się, na czym ona polega i jak dokładnie będzie wyglądać.

 

ETAP I

 

Podczas pierwszego kontaktu z naszym studiem projektowania wnętrz Trójmiasto warto wraz z zapytaniem wysłać rzut mieszkania. Na jego podstawie przejdziemy do omawiania zagadnień związanych z zakresem zleconej pracy oraz kosztem jego wykonania.

 

Bardzo ważnym aspektem jest dla Nas bezpośredni kontakt z klientem.

To podczas spotkania omówimy wszystkie zagadnienia związane z realizacją projektu. Przede wszystkim jednak dokładnie wysłuchamy klienta, aby nakierować się na jego potrzeby i wymagania. Wspólnie zapoznamy się z inspiracjami, które spodobały się klientowi i omówimy, które pomysły możemy użyć, a które powinny odejść w zapomnienie.

 

Poruszymy kwestie dotyczące możliwości zagospodarowania danej przestrzeni.

Nie w każdej przestrzeni dziennej da radę wstawić wyspę kuchenną, czy sofę półokrągłą, tak jak i nie w każdej łazience zmieści się prysznic walk –in.

Następnie naszkicujemy projekty koncepcyjne, gdzie ich główną podstawą będzie ergonomia wnętrza i jego użyteczność.

Nadrzędnym celem jakie stawia studio projektowania wnętrz Trójmiasto jest wygoda i przestrzeń.

 

ETAP II

 

Po zaakceptowania projektów koncepcyjnych przejdziemy do wykonania wizualizacji.

Wizualizacja daje klientowi bezpośredni pogląd w projektowaną przestrzeń.

Uwidacznia tekstury, kolorystykę i układ przestrzenny.

 

Na ich podstawie łatwo nanieść kolejne poprawki i zmiany. Zmiany nanosimy do momentu uzyskania wnętrza perfekcyjnego. Takiego, które spełnia wszelkie oczekiwania i zamierzenia. To wyróżnia nas spośród konkurencji i dlatego warto podjąć współpracę właśnie z naszym studiem projektowania wnętrz Trójmiasto.

PROJEKTANT WNĘTRZ

GDAŃSK

GDYNIA TRÓJMIASTO I OKOLICE

 

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

693 588 630

biuro@rogostudio.pl

Rogo Studio

Napisz do nas: