Jeśli planują Państwo zmiany w sypialni, ale nie wiedzą od czego zacząć, warto sięgnąć po usługę projekt sypialni online. Projektowanie sypialni online to doskonały sposób na stworzenie wirtualnego planu swojego wymarzonego wnętrza.

 

Łatwo dokonać można zmian po dokładnym zapoznaniu się z wizualizacjami.

 

W zależności od preferencji można zdecydować się na styl nowoczesny, klasyczny, skandynawski, czy rustykalny. Warto też wybrać kolor, który będzie dominował w pomieszczeniu, dobierając do niego dodatki w podobnej tonacji. Następnie można przejść do aranżacji mebli. Wirtualne narzędzie pozwala na wybór mebli oraz ich ustawienie w wybranej konfiguracji. Niezależnie czy decydujemy się na gotowe modele, czy też takie, które wykonać ma stolarz. Można wybrać łóżko, szafki nocne, szafy, komody czy biurka. Kolejnym etapem projektowania jest dobór dodatków. Można wybrać oświetlenie, zasłony, firanki, dywany czy obrazy, które będą dopełnieniem całej aranżacji.

 

Projekt sypialni nowoczesnej

 

W ramach współpracy otrzymasz od nas:

 

 • PROJEKT KONCEPCYJNY - rozmieszczenia elementów wyposażenia

 

 • WIZUALIZACJE - fotorealistyczne zdjęcia, dzięki którym będziesz mógł obejrzeć pomieszczenia przed wejściem ekipy remontowo - wykończeniowej

 

 • RYSUNKI TECHNICZNE - elektryki, sufitów podwieszanych, podłóg, mebli, dzięki którym pomieszczenia wykończone zostanie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami

 

 • ROZPISKA MATERIAŁOWA - miejsca zakupu elementów wyposażenia, które zostały wykorzystane w projekcie

 

Jakie informację niezbędne są do wykonania projektu sypialni online?

 

 • wymiary - długość i szerokość pomieszczenia oraz jego wysokość, odległość do okien,

 • umiejscowienie punktów elektrycznych,

 • wysokości, skosy.

ARCHITEKT WNĘTRZ ONLINE

Projekt sypialni online

 

Sypialnia nie jest tak wymagającym pomieszczeniem do zaprojektowania jak kuchnia czy łazienka. Jednak i ona przysparza czasami o ból głowy, szczególnie gdy jest:

 

 • POMIESZCZENIA NIEWIELKICH ROZMIARÓW - tak popularne i modne w dzisiejszych czasach. Deweloperzy na niewielkich metrarzach wydzielają dodatkowe pomieszczenia. Kończy się to tym, ze sypialnie mają po 8-10 m2. W tak niewielkiej przestrzeni chcemy zmieścić jak najwięcej, zatem projekt musi być przemyślany,

 

 • Z OTWARTĄ ŁAZIENKĄ - tu zdecydowanie potrzebny jest projektant - połączenie stylów, faktur, komfortowe przejścia,

 

 • Z GARDEROBĄ - która musi być dopasowana co do milimetra i powinny znaleźć się w niej miejsce do przechowywania - płaszczy, kurtek, torebek, pasków, walizek itd,

 

 • SKOSY - wydawałoby się, że wystarczy umiejscowić łóżko pod skosem i problem sam się rozwiązuje. Niestety nie. Wiele osób sypiając bezpośrednio przy skosie czuje się przytłoczonych, te które dodatkowo podrywają się w nocy mogą nabawić się guzów i otarć, a komfort snu i odpoczynku jest nieodzowną częścią naszego funkcjonowania.

 

Na projekt sypialni warto też zdecydować sie, gdy planujemy mieć w niej meble i tapicerkę na wymiar. Ułatwi to zlecenie pracy poszczególnym firmą - stolarzom, tapicerom oraz gdy chcemy, aby pomieszczenie te było wyjątkowe i niestandardowe.

PROJEKT SYPIALNI ONLINE - WIZUALIZACJE

ILE KOSZTUJE PROJEKT SYPIALNI ONLINE?

PROJEKT SYPIALI ONLINE

PROJEKT SYPIALNI DZIECIĘCEJ

PROJEKT SYPIALNI ONLINE - REALIZACJE

Projekt sypialni

 

Projektując sypialnie dopasować trzeba wiele elementów:

 

 • ELEKTRYKA - Ważne są wysokości na jakich powinny znaleźć się gniazdka i włączniki przy łóżku. Ilość gniazdek powinna odpowiadać naszym potrzebom. Niezbędne są przecież do naładowania telefonów, czytników, tabletów.

 

 • OŚWIETLENIE - Jeżeli lubimy czytać w łóżku to lampki nocne powinny mieć inny charakter niż te, które mają służyć jedynie jako element dekoracyjny.

 

 • WYSOKOŚĆ ŁÓŻKA - Kwestia wydawałoby się oczywista, a jednak nie do końca. Na wysokość łóżka wpływa kilka czynników. Czy chcemy aby łózko miało nóżki, skrzynie do przechowywania, gruby materac. Czasami decydując się na wszystkie te opcje wysokość łóżka umiejscowiona zostaje na około 55-60 cm. Wchodzenia zaś na nie staje się niewygodne szczególnie dla osób starczych, z problemami z kręgosłupem

 

 • MEBLE - komody, szafy do przechowywania, toaletki, meble pod wymiar zawsze są najlepszym rozwiązaniem. Idealnie wykorzystują każdy centymetr wolnej przestrzeni.

PROJEKT SYPIALNI POD TWOJE INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

PROJEKT SYPIALNI ONLINE

PROJEKT SYPIALNI ONLINE

PROJEKOWANIE WNĘTRZA ONLINE

biuro@rogostudio.pl
tel.693588630

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

693 588 630

biuro@rogostudio.pl

Rogo Studio

Napisz do nas: