Łazienka to pomieszczenie, które wykonujemy na lata.

Dobrze zaprojektowana będzie cieszyć nie tylko oko. Będzie stanowiła dla nas komfortowe pomieszczenie do relaksu, wypoczynku, spełniania codziennych potrzeb.

Wraz z wizualizacją klient otrzymuje od nas dokładną rozpiskę materiałową elementów użytych w projekcie. Rozpiskę sprawdzoną pod kątem jakości, wytrzymałości i bezawaryjności.

 

Innym akceptem, który nie każdy bierze pod uwagę jest oświetlenie.

W łazience wymagane jest kilka źródeł światła. Te o mniejszym i większy natężeniu.

 

Końcowych etapem projektu łazienki Gdańsk są oczywiście

 

RYSUNKI TECHNICZNE

Dla wykonawców. Uwzględniają one wszystkie elementy umożliwiające wykonanie projektu łazienki zgodnie z wizualizacjami. Projekt hydrauliki, elektryki, mebli, sufitów podwieszanych, wentylacji.

WIZUALIZACJI

 

Tworzenie obrazu 3d to nie tylko dobór odpowiednich płytek i armatury. To dobór przede wszystkich odpowiednich materiałów przemysłowych pod kątem ich trwałości i funkcjonalności.

 

Dobierając armaturę łazienkową – baterię podtynkową do umywalki, wanny czy prysznica nie patrzymy tylko na jej design i kształt. Liczy się dla nas przede wszystkim jej bezawaryjność. Ma ona służyć przez długie lata. Skąd mamy wiedzę na ten temat.

Niestety z praktyki. Wiemy, z bateriami od których firm wracali do nas klienci. To co na pierwszy rzut oka wyglądało dobrze nie sprawdziło się w praktyce.

Dlatego tak ważny jest dla nas dobór armatury od zaufanych producentów.

Jak to mówią wiedza to podstawa. I sprawdza się to szczególnie podczas projektowania łazienek. Wiedza umożliwia projektantowi wnętrz Gdańsk stworzyć

 

PROJEKT KONCEPCYJNY

 

Zawierający kilka różnych układów rozmieszczenia poszczególnych elementów łazienki. Opierając się na wiedzy technicznej i ergonomii projektuje taki układ, który bazuje na umiejscowieniu odpływów. Jednocześnie zachowuje odpowiednią przestrzeni do swobodnego korzystania z elementów wyposażenia- umywalki, WC, prysznica, wanny.

 

Nie zapomina również o umiejscowieniu pralki, grzejnika, wieszaków.

Ponadto w zależności od zapotrzebowania projektuje odpowiednią ilość miejsca do przechowywania kosmetyków, brudnej odzieży czy ręczników. Każdy poszczególny element jest przemyślany i dopracowany.

 

Po wybraniu przez klienta odpowiedniego projektu koncepcyjnego łazienki projektant wnętrz przechodzi do następnego etapu realizacji projektu.

02 listopada 2023

Projekt łazienki Gdańsk

Jak dobrze zaprojektować łazienkę?

 

Wydawałoby się, ze nie ma nic prostszego – dobrać płytki w markecie, umywalkę, WC i po pracy. Gdyby było to takie proste. Nie jest.

 

Projektując łazienkę można popełnić masę błędów.

I będziemy mieli szczęście jeżeli wychwyci je kafelkarz na etapie jej wykańczania. Choć nie zawsze tak jest.

 

Aby powstał dobry projekt łazienki Gdańsk potrzeba kilku składowych:

- wiedzy technicznej,

- wiedzy z zakresu ergonomii,

- dobrej znajomości materiałów wykończeniowych i wyczucia jak je odpowiednio połączyć,

- umiejętnego dobrania armatury łazienkowej,

- umiejętnego dobrania oświetlenia.

 

PROJEKTANT WNĘTRZ

GDAŃSK

GDYNIA TRÓJMIASTO I OKOLICE

 

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

693 588 630

biuro@rogostudio.pl

Rogo Studio

Napisz do nas: