Mały Duży Remont

 

Adam Rogoziński

ul. Podleckiego

80-180 Gdańsk

NIP 8781725385.

 

tel. 693 588 630 - projekt wnętrza

tel. 697 086 093 - remont, wykończenie

 

email -  biuro@rogostudio.pl

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

KONTAKT
tel. 693 588 630
email. biuro@rogostudio.pl

projektowanie wnętrz Gdańsk

Nowoczesna łazienka - pomysł na łazienkę - projektowanie wnętrz Gdańsk

Odnośnie łazienki to nie moda powinna grać główne skrzypce w doborze płytek i armatury, a nasze wewnętrzne odczucia.

 

Czemu? Ponieważ łazienka jest pomieszczeniem, które odnawiamy i remontujemy najrzadziej.

 

 

Jest wykonana na lata i pisanie, że łazienkę łatwo zmienić dodatkami nie jest prawdą. Jeżeli zdecydujesz się na zielone płytki, dodając fioletowe ręczniki uzyskać efekt misz- maszu, a nie odnowienia. Potem po latach, gdy niekoniecznie chcemy zmieniać płytki, bo przecież wcale się nie zniszczyły część osób zaczyna wykonywać na własną rękę odnowienie malując płytki farbą. Niestety to już nie będzie to samo.

 

 

Zatem czy jako projektant wnętrz jestem za stonowanymi łazienkami. Czy najlepiej zostawać w tonacjach beżu i szarości, a wszystkie projekty z wyrazistymi płytkami odłożyć na półkę. Nie, zdecydowanie nie. Nudna łazienka jest jeszcze gorsza. Będzie nas zniechęcać, a nie zachwycać na lata.

 

Jaki jest zatem złoty środek na stworzenie projektu nowoczesnej łazienki, który sama osobiście stosuję? Bardzo prosty. Zawsze projektując łazienkę, decyduję się na jeden wyrazisty akcent. I wcale nie musi być to kolor płytki a np. lustro o nietypowym kształcie. Jeden element ma przyciągać wzrok i jak powiedziałaby moja pani profesor, z czasów studenckich – tworzyć przestrzeń.

 

 

I tak powstają ciekawe i nietuzinkowe projekty. Projekty, które podobają się klientom zarówno na etapie wizualizacji jak i po ich zrealizowaniu.

W tej łazience, główne skrzypce gra kamień naturalny. I pomimo, ze kolorystyka jest neutralna, beżowa, to półka i blat z kamieniem w charakterystycznym wzorze przyciąga wzrok. Łazienka miała być w stylu naturalnym, boho. Bardziej w formie pokoju kąpielowego i wypoczynkowego. Choć oczywiście zachowuje wszystkie swoje funkcje.

Kolejny projekt to ciemna łazienka – z płytkami imitującymi kamień. Dwa bardzo standardowe połączenia – ciemna z jasną płytką. I w tym wnętrz tym mocnym akcentem jest lustro – o nietypowym kształcie.

Tu podobnie – jednak ściana z płytkami przyciąga naszą uwagę, są one tak charakterystyczne, że reszta elementów wtapia się w tło.

Jednak nie zawsze to płytki musza grać główną rolę - w tej łazience to szafka pod umywalkę i tapeta przyiaga wzrok. 

Każda z zaprezentowanych łazieniek jest inna. Jednak łaczy je jedną - są ponadczasowe. Jeżeli dalej nie masz pomysłu na łazienkę - zdłoś się do nas - zaprojektujemy wnetrze idealne dla Ciebie. Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, jednak wykonujemy również projekty online.