Mały Duży Remont

 

Adam Rogoziński

ul. Podleckiego

80-180 Gdańsk

NIP 8781725385.

 

tel. 693 588 630 - projekt wnętrza

tel. 697 086 093 - remont, wykończenie

 

email -  biuro@rogostudio.pl

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

STUDIO PROJEKTOWANIA WNĘTRZ

KONTAKT
tel. 693 588 630
email. biuro@rogostudio.pl

projektowanie wnętrz Gdańsk

Jak wygląda współpraca z projektantem wnętrz? Projektant wnętrz Gdańsk.

 

ETAP 1

 

Pierwszym z nich jest oczywiście spotkanie , podczas którego omówione zostaną oczekiwania klienta. Osobiście uwielbiam spotykać się na jednej z prowadzonych aktualnie inwestycji. Klient podczas takiego spotkania naocznie może przekonać się jak wyglądają wykończone wnętrza. Jakie rozwiązania zostały użyte i jaka jest różnica pomiędzy wizualizacjami a realizacją, ponieważ bardzo często pokazuje jak zaprojektowane zostało wnętrze w stosunku do tego, jak wygląda to w rzeczywistości.

Podczas tego spotkania omawiane zostaje również z klientem jego mieszkanie i dom. Przechodzimy od pomieszczenia do pomieszczenia. Każda informacja jest ważna – czy klient wolałby podłogi drewniane czy panele winylowe, jakie desenie mu się najbardziej podobają, czy ma swoją wizję mieszkania.

Gdy wszystko już zostanie uzgodnione przechodzimy do kolejnego etapu.

 

 

ETAP 2

 

Projekt koncepcyjny to nic innego jak rozmieszczenia elementów wyposażenia w mieszkaniu. Innym słowem gdzie stać będzie stół, a gdzie zmywarka. Niezależnie jak duże jest mieszkanie staram się przygotować trzy różne wersje tego samego mieszkania. Klient po zapoznaniu się z nimi wybiera jedna z przedstawionych wersji na podstawie których przygotowywane będą wizualizacje. Oczywiście jest możliwość połączenia różnych rozwiązać z kolejnych propozycji celem uzyskania wnętrza idealnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETAP 3

 

Zajmuje najwięcej pracy – są to wizualizację. Dbamy w nich nawet o najmniejszy szczegół, dlatego też klient musi czekać na nie najdłużej. Oczywiście, jeżeli klient chce sprawdzić różne opcje kolorystyczne to takie zostaną dla niego przygotowane. Wiadomo, ze najmniejszy szczegół może drastycznie zmienić wnętrze, a wizualizacje sa od tego, aby wybrać tą opcję, która najbardziej nam odpowiada. Zmiany i poprawki są zatem jak najbardziej wskazane i dopuszczalne.

 

ETAP 4

 

Po zaakceptowaniu wizualizacji przygotowujemy rysunki techniczne dla wykonawców oraz dokładną rozpiskę materiałową elementów użytych w projekcie z miejscem ich zakupu i ceną. Na prośbę klienta przesyłamy również projekt do wyceny dla poszczególnych wykonawców – firm remontowo- wykończeniowych, stolarza itd.

 

ETAP 5

 

Jeżeli inwestycja znajdują się na terenie Trójmiasta możemy zaproponować klientowi wykonanie mieszkania pod klucz – zgodnie z zaakceptowanym projektem. W takim przypadku to my będziemy odpowiadać za dopilnowanie ekipy budowlanej, uzgodnienia ze stolarzem, zakup elementów wyposażenia. Klient po określonym czasie będzie mógł odebrać klucze i przywieźć rzeczy osobiste, nie zawracając sobie głowy remontem.

Ciesz się mieszkaniem dopasowanym, pod każdym względem pod Ciebie.